دات نت نیوک

شرکت نفت سپاهان

نفت سپاهان تولید کننده عمده روغن نهایی موتوری و صنعتی در ایران است که از طریق مشارکت با شرکتهای معتبر بین المللی نسبت به توسعه سهم بازار خود در روغن های با گرید بالا اقدام نموده است.
هويت برند

برند اسپیدی، نمادی از سرعت و چالاکی به همراه قدرت و اعتماد با ارائه محصولات روغن موتوری متنوع، طیف وسیعی از گرید های روغنی را پوشش می دهد.

نحوه عملکرد شرکت

فعالیت ما در زمینه تولید روغن پایه و محصول نهایی به منظور ایجاد ارزش پایدار برای همه ذینفعان در کسب و کار طولانی مدت است.

چشم انداز

ماندگاری در بازار جهانی و پایداری سودآوری از طریق تکمیل زنجیره ارزش محصولات پایه و نهایی، نزدیک شدن به مصرف کنندگان.

نفت سپاهان در جهان

تجارت سودآور و تولید اقتصادی، با کیفیت، ایمن و پاک روانکارها و محصولات پایه و نهایی و ماندگاری در بازار جهانی و پایداری سودآوری از طریق تکمیل زنجیره ارزش محصولات

بیانیه ماموریت

تجارت سودآور و تولید اقتصادی، با کیفیت، ایمن و پاک روانکارها و محصولات مرتبط.
هویت برند
برند اسپیدی

شرکت نفت سپاهان با هدف به روز بودن، حفظ روند رو به رشد در برند اسپیدی و نشان دادن تغییرات درونی و کیفی جدید محصولات آن، تغییراتی را در راستای بهبود لوگو و طرح بسته بندی محصولات اسپیدی ایجاد کرده است.

  
گستره فعالیت
نفت سپاهان در جهان

نفت سپاهان 17 سال پيش تاسيس گرديد و امروز، بیش از هر زمان دیگری، شرکتي فعال می باشد و ارزشهای آن عبارتند از : ارج نهادن به دستاوردهای جهانی و یادگیری موثر، فرصت شناسی، مشتری مداری، برنامه محوری و آینده نگری

  

محصولات پایه و نهایی

نفت سپاهان تولید کننده عمده روغن نهایی موتوری و صنعتی در ایران است که از طریق مشارکت با شرکتهای معتبر بین المللی نسبت به توسعه سهم بازار خود در روغن های با گرید بالا اقدام نموده است.

محصولات پایهمحصولات نهایی

چشم‌انداز شرکت نفت سپاهان

چشم‌انداز شرکت در افق 1398 در حوزه محصولات پایه

ماندگاری در بازار جهانی و پایداری سودآوری از طریق تکمیل زنجیره ارزش محصولات پایه، نزدیک شدن به مصرف‌کنندگان و تمرکز 60 درصدی صادرات شرکت در بازارهای هدف جدید.

چشم‌انداز شرکت در افق 1398 در حوزه محصولات نهایی

دستیابی به سهم 25 درصدی بازار داخلی و تحقق هدف صادرات 60 هزارتنی از طریق توسعه مشارکت‌های خارجی و تقویت برند محصولات.

فعاليت های شرکت

بررسی و انجام تحقیقات لازم جهت شناخت هر چه بهتر نیاز بازارهای مصرف داخلی و خارجی و ارتقای سطح کمی و کیفی تولیدات و دستیابی به روش های برتر و تولید محصولات جدید.